Dainavimo pamokos vaikams su VOCALE!

Susipažinkite su stebuklingu muzikos pasauliu, kuriame vandenynų bangos atgyja užburiančiomis melodijomis, o tarp koralų nardo dainuojanti undinėlė VOCALE!

VOCALE dainavimo pamokose laukiamas kiekvienas vaikas norintis pradėti savo muzikinę kelionę, norintis pažinti savo balsą ir patirti dainavimo džiaugsmą.

DAINAVIMO PAMOKOS VAIKAMS
SMAGI IR ĮTRAUKIANTI MUZIKINĖ KELIONĖ
PAMOKOS NUOTOLINIU BŪDU (ONLINE)

SAUGI NAMŲ ERDVĖ

Pamokos vyksta vaikams puikiai pažįstamoje erdvėje – namuose, todėl mokymosi procesas tampa artimas, jaukus ir atviras nuotykiams.

NUOSEKLUS TOBULĖJIMAS

Nesijaundinkite dėl šeimos kelionių, eismo kamščių mieste ar netikėtos slogos – VOCALE pamokos visada su Jumis.

PERSONALIZUOTAS MOKYMAS

Individualius vaiko poreikius atliepiantis, įtraukiantis ir smagus muzikos ir dainavimo meno pažinimas.

DAINAVIMO PAMOKOSE

  • Pažinsime savo balsą
  • Lavinsime dainavimo įgūdžius
  • Mokysimės taisyklingo kvėpavimo
  • Mokysimės muzikos rašto
  • Lavinsime kalbos įgūdžius – dikciją ir artikuliaciją
  • Puoselėsime savo muzikalumą ir saviraišką
  • Lavinsime ritmo pojūtį
  • Smagiai ir kūrybiškai pažinsime muzikos pasaulį!

Dainavimo mokytoja

KAROLINA MACYTĖ

Mano aistra – supažindinti vaikus su muzikos pasauliu, ištiesti ranką ir vesti balso pažinimo keliu. Pirmosios patirtys su muzika yra ypatingai svarbios, formuojančios tvirtus pagrindus, kaip vaikas bus jautrus garsui, kiek jam bus artima muzikinė kultūra.

Muzika man – neapčiuopiama visata, kurioje kiekvienas galime rasti sau erdvę mintims, jausmams ir saviraiškai, o balsas – jautriausias pasaulio instrumentas, kuriuo esame apdovanotas kiekvienas!

Dainavimo pamokose vaikams siekiu padėti tvirtus, sveikus ir pozityvius dainavimo pagrindus, kurie suteiks pasitikėjimo savo jėgomis, atvers duris balso spalvų tyrinėjimams ir tolimesniam augimui. 

Dainuoju jau beveik 20 metų, mokau vaikus – 5 metus. Esu diplomuota muzikos pedagogė ir choro dirigentė, dainų vaikams kūrėja, šiuolaikinės vokalinės muzikos kolektyvo „Melos“ atlikėja. Vilniaus universitete siekiu magistro laipsnio Edukologijos srityje.

KAINOS

INDIVIDUALIOS PAMOKOS – 100 Eur/mėn. (4 pamokos po 45 min.)

GRUPINĖS PAMOKOS – 60 Eur/mėn. (4 pamokos po 45 min./ iki 5 vaikų).

Visos pamokos vyksta nuotoliniu būdu (online).

ATSILIEPIMAI

„Mokytoja Karolina labai profesionali, nuoširdi, maloni, mokanti įtraukti ir sudominti vaikus, atsakingai atliekanti ir mylinti savo darbą. Musu dukrytei labai patiko mokytojos Karolinos dainavimo pamokos. Per trumpą laiką mergaitė ir mokytoja susidraugavo ir padarė didelę pažangą. Linkime didžiausios sėkmės Karolinai! <3 “

Laura RJ

„Esu dėkingas šiai mokytojai Karolinai už parodytus įvairius balso lavinimo pratimus. Taip pat ji padėjo išlavinti ir praplatinti balso diapazoną. Mokytoja linksma ir nuoširdi. Lengva bendrauti ir susitarti. Jei kam aktualu – leido pasirinkti savo dainas.“

Ignas Prakapas

„Ačiūū, pasikartosiu, bet tikrai pamokėlės buvo Nuostabios! Man labai patiko Jūsų priėjimas prie kiekvienos dainos, Jūsų pasiruošimas kiekvienai pamokai, nors ir nedaug tų kartu mums buvo, bet kiekvieną kart muzikos pamoka buvo kaip spektakliukas. :)“

Deimantė Stagniūnienė